Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

30 серпня

Як же інакше виглядало б життя людей на цьому сві­ті, коли б зуміли заховувати як слід цю першу і найваж- нішу заповідь Божого закону: “Люби Бога цілим серцем, а ближнього, як себе самого!

О, коли б так удалося усунути з-поміж людей усякі кривди, що їх заподіває один одному, коли б так защепити в кожне серце справжню любов, тоді через одну хвилину відпала би більша частина людських терпінь!

А й ті, які полишилися б, не остались би без великої потіхи. Полишилися б, щоправда, недуги, смерть і всі ті прикрості, що від них походять. Але зате находили б ці терпіння щоденний лік у любові та християнському милосердю.

Християни самі не раз не здають собі справи, яку ве­личезну силу дає їм у житті ця коротенька, а така глибо­ка та премудра заповідь Божа про любов!

Розгляньтесь тільки довкола себе та пошукайте щастя поміж людьми. А чи знаєте, де зможете найти це щастя і цю силу? Отже, лише там, де царює любов!

1942 р., жовтня 24, Львів. – Із декрету Митрополита Андрея “Про виховання” 

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


два + 6 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>