Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

28 жовтня

Християнська єдність – це добро, яке треба здобути поборюванням себе самого і витривалою працею над духовою єдністю між братами. Святий апостол Павло заохочує ефесян до цієї праці. По його думці, повинні християни “з усякою покорою, і лагідністю, і терпели­вістю в любові зносити один одного, стараючися збері­гати єдність духа в союзі мира” (Еф. 4, 2-3). Єдність є ідеалом, що його треба здобути покорою, терпеливістю, умертвленням всього того, що людей ділить. Цей ідеал є, одначе, конечною метою змагань і праці християн. Є метою християнського покликання до віри й вічного спасения. Все проповідає ту єдність, запрошує до праці над нею. “Одно тіло й один дух, як ви покликані до одної надії вашого покликання. Один Господь, одна віра, одно хрещення. Один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і у всіх” (Еф. 4,4-6).

Ця єдність духа є до такого ступеня усім у христи­янстві, що ціла праця християн полягає на здобуванні цієї єдности. Та праця є неначе будівлею; вона веде до того, щоби з людей поставала одна Церква – Христо­ве Тіло. Люди мають неначе будуватися на “мешкання Боже в дусі“.

1943 р., травня 28, вересня 24, Львів. – Із декрету Митрополита Андрея “Про єдність”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


чотири − = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>