Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

28 червня

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Моральний обов’язок любові Бога, що проявляється у християнській любові ближнього, є також і одним із найважніших конституційних елементів нашого хрис­тиянського патріотизму.

Той християнський патріотизм не проявляється і не може проявлятись у нас ніякою політикою та не може містити в собі ніякої ненависти до наших братів іншого народу. Слухняні Христовому наказові, ми любимо всі народи світа любов’ю ближнього. Ненависть супроти якого-небудь народа, чи суспільної верстви, чи стану ми вважаємо за противну Божому законові і тому за шкід­ливу для дочасного й вічного нашого добра. Наш хрис­тиянський патріотизм у тому одному, що свій нарід, нарід український, любимо християнською любов’ю більше від інших народів та готові для нього віддати працю цілого життя й саме життя. Той християнський патріотизм не може перешкоджувати нам в обійманні християнською любов’ю ближнього і тих, що належать до народности великоруської, білоруської, польської, німецької, чеської чи жидівської… Вони всі є нашими братами, бо вони діти одного Отця небесного, що Свого Сина прислав на цей світ, щоб нас грішників спасти.

1940 р., Львів. – Із декрету Митрополита Андрея “Визнання Вселенської віри”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− п'ять = 2

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>