Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

27 липня

Діло з’єдинення Церков є Божою справою і відпові­дає так бажанням самого Спасителя і Бога Ісуса Христа, що по плоті зродився з Пречистої Діви Марії як чоловік, і царствує на небесах, і на землі, що ніхто з християн не може сумніватися, що мусить скоріше чи пізніше прийти хвиля, в якій буде вислухана молитва Спасителя, виска- зана перед Його страстями: “Не про сих тільки молю, але й про тих, що задля їх слова увірять в Мене, щоби всі були одно, як Ти, Отче, в Мені і Я в Тобі, щоби і вони одно були в Нас; щоби світ вірив, що Ти Мене післав” (Йо. 17,20).

Та не може бути, щоб християнин, читаючи в святім Євангелію ті пресвяті слова нашого Спасителя, не ба­жав цілим серцем здійснення того ідеалу, над яким пра­цюємо і ми слабими своїми силами. А тим ідеалом – то з’єдинення усіх вірних в єдності у святій Вселенській Церкві. По Христовому бажанні, з’єдинення це всіх між собою, і в ньому мало б до того причинитися, щоби світ вірив, що Бог, Небесний Отець Його, Христа Месію при­слав на цей світ. Тому-то й ми усі, і я разом з вами, віримо в будуччину того великого і святого діла. Може бути, що Бог нам, жиючим сьогодні, а умираючим завтра, не дасть діждатися тої великої і святої хвилі, та це не перешко­джає нам для тої хвилі жити і вмирати та очікувати її.

 Будьмо переконань що ті наші молитви, такі згідні з послідньою молитвою Христа Спасителя, будуть без най­меншого сумніву вислухані. І станеться те, чого ніхто не предвиджує й що уважають за немоношве: усі вірні Хрис­ту і віруючі в Нього будуть одним в Його святій Церкві.

1940р., квітня 17, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства “Про безбожників і з’единення Церков”

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 + дев'ять =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>