Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

26 грудня

Маю в Бозі надію, що християнські родини, які по­слухають мого голосу та підуть за моєю радою, найдуть у ній вдоволення і поміч – і за поміччю її зможуть охоронитись від не одного лиха, що псує родинне життя.

А моя рада така: нехай ціла родина – батько, мати, діти і вся челядь – спільно щодня відмовляють молитви. Якщо можливо, то ранком і увечір, перед і після обіду; а коли це затяжко, то бодай увечір.

Спільна молитва, мої милі браття, має більшу силу ніж молитва кожного зокрема. Не лише тому, що тут один за другого молиться, один другому випрошує лас­ки з неба, але ще й тому, що Ісус Христос обіцяв особли­вішим способом бути з тими, що лучаться в Його імені А спільна молитва родини має ще й через те вели­ке значення і особливішим способом приносить ласку Божу, що вона є спільним актом віри, спільним визнан­ням науки Ісуса Христа.

Так! Релігія не є лише приватним обов’язком кожної одиниці’ але і суспільним обов’язком кожної частини су­спільного організму, отже і християнської родини.

А знайте, мої дорогі браття, що нема ліпшого способу (для християнської родини) визнати свою відданість Христові, як тільки так, що ціла родина спільно моли­тиметься до Нього.

А до того спільна молитва принесе вам, милі браття, не одну ще користь у житті!

Вже через те саме, що ви спільно клякнете перед хрестом, буде вам з дня на день пригадуватися й сер­дечний зв’язок, що вас спільно лучить. А це вже немало причиниться до любові та й згоди в родині!

Бо думаю так: де християнська родина кожного дня ранком і ввечір разом молиться до Господа Бога, то хоч би часом і прийшло між ними до якоїсь сварки чи не­згоди, то спільна молитва все направить.

1900 р., Жовква. – Із пастирського листа Митрополита Андрея до духовенства і вірних “Християнська родина”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


7 + чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>