Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

25 жовтня

Сьогодні можемо сказати, і тисячі українців потвер­дять правду того, що кажемо: організація нашої Церкви е цінним добром українського народу, вона для народу є цінною і великою силою.

Єрархи на українських землях поставлені сьогодні в тому самому положенні, в якому були поставлені під кі­нець XVI століття. Коли хотять розв’язати по-Божому і для добра українського народу проблеми, які їм накидає положення, повинні положення нашої Церкви так мудро і без упередження досліджувати, щоби всесторонньо здати собі справу з того, які наслідки принесло нашій Церкві рішення єрархів XVI століття. А можна сказати, що коли б архиєреї на українських землях мали над тим застановлятися, як помогти свому народові розбудувати всенаціональний моноліт, навіть тоді, коли не було б іс­торії та історичного оправдання з’єдинення Української Церкви із Західною, – на першому місці архиєреї мусіли б собі знайти спосіб між собою з’єдинитися. Усі ті архиєреї, що хотіли б для свого народу працювати, мусіли б дума­ти про те, щоб якимось способом між собою поєднатися.

1941 р., грудень, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства та народу Наша державність” (“Ідеалом нашого національного життя…“)

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− 2 = шість

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>