Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

25 вересня

Молитися за спасения других – це наш обов’язок. Мо­литися за поширення Христового Царства на Землі – це також наш обов’язок. Тому молімся не тільки за себе, але і за других. Скільки разів повторяємо слова молитви: “Да прийдеть царствіє Твоє, да будеть воля Твоя“, – маймо на думці й зблудившого ближнього нашого і просім о ласку, потрібну для його навернення, поширення через те Бо­жого Царства та сповнення Божої волі. Заносім наші по­кірні та сердечні молитви і за цілий наш нарід , аби Всемогучий відвернув страшну грозу морального занепаду та зіслав йому поміч і благословення.

Жертвуймо наші терпіння для других. Терпінь – сла­ва Богу за все – маємо много. Та кожде терпіння, що його принимаемо і переносимо з покорою, терпеливістю і з підданням волі Божій, приспорює нам Божу ласку. Тому, як терпимо, пам’ятаймо також на потреби наших ближ­ніх. Жертвуймо наші терпіння також за цілий наш нарід.

Дуже багато можемо зділати добра для ближнього своїм праведним життям. Побожне праведне життя – це велика моральна сила, це безнастанне апостолування і притягання других для Христової справи. Присвічуймо для того непохитно добрим прикладом другим.

1929 р., липня 1, Львів. – Зі спільного пастирського послання Митрополита Андрея та Єпископату до вірних своїх єпархій про важливість апостоляту мирян

365 днів з Великим Митрополитом, роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять × = 54

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>