Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

24 серпня

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТИ УКРАЇНИ

Всі разом просім Ісуса Христа, щоби з невичерпаної скарбниці Своєї любові наділив наш нарід всіма ласками, всіма чеснотами і всіма прикметами, котрі дають якнайпевнішу запоруку вічного спасення для всіх і тим, котрі становлять дочасне щастя і силу народу. Нехай всюди поміж нами в духовнім і світськім стані, в кождім поко­лінню буде досить людей, “посланих от Бога“, котрі би зуміли молоді всіх станів давати щирий і добрий провід, правдиве християнське виховання від дитинства аж до повного розвою молодечих сил і молодечого розуму.

Нехай Бог дає нашому народові свято заховувати за­кони християнської родини.

Нехай наша молодь в кождім поколінню видає лю­дей совісної і глибокої праці, нехай видає великих прав­дивих артистів, знаменитих письменників, адвокатів, лікарів, будівничих, великих промисловців і здібних купців. Нехай кождий виростає на горожанина, котрого праця принесе народові і хосен, і славу.

Нехай Бог дає все нашому народові мудрих провід­ників в суспільнім і політичнім життю, котрі би шукали не свого, а загального добра, котрі би давали провід, а не улягали кождому вітрови загальної опінії, котрі би сміло і голосно признавалися до принципів Христової віри.

Так, як коли господар замешкує нову хату – посвячує її, так і ми посвятім Ісусу Христу на Божу хвалу і на хосен для нас всі нові й старі наші інституції, школи, брацтва, спілки, бурси, каси, крамниці, комори і всі установи, котрі мають служити нашому народові. І просім Ісуса Христа, щоби в Своїй безконечній любові заопікувався ними всіма і благословив нас у всіх наших працях, ба­жаннях і змаганнях, звернених на Його хвалу, на прав­диве і тривале добро нашого народу.

1932 р., червень, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до вірних на Празник Пресвятої Євхаристії

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


7 + дев'ять =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>