Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

24 липня

Так, як грім з неба, сплинула колись Божа благодать надушу грішника Савла і зробила з нього великого і свя­того апостола Павла. І ти, мій брате, покликаний Богом до святости християнського життя, і ти з християнсько­го роду Божих синів; через хрещення ти дитина світла, а тільки припадково попався у тую темряву, в якій жиєш.

На дні твоєї душі дрімає совість; проси з неба про один промінчик, а пробудиться твоя душа. Тоді поки­неш гріхи й доброю сповіддю навернешся до нового життя, а Бог, милосердний Батько, прийме тебе у свя­тім Причастю Христового Тіла і Христової Крові; обі­йме, пригорне до серця, піднесе, очистить, освятить, потішить і скріпить. І Пасхальне Причастя цього року буде для тебе тим, чим воно є для нас, усіх християн: великою хвилею в житті, і великою радістю, і задатком безконечної радости колись у небі.

Нехай же Всевишній Бог дасть усім вам добре, повне, правдиве Святе Причастя. Нехай це Причастя буде пов­ним відпущенням усіх гріхів і таким очищенням душі, щоб ви вже ніколи не вертали до давних великих грі­хів, а зачали таке християнське життя, в якому у всім прославляється Бог через Ісуса Христа, що Йому слава і сила во віки вічні. Амінь.

1942 р., Неділя митаря і фарисея, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до вірних “На Великий піст

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять + = 7

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>