Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

23 листопада

Немає святішого, величавішого та важнішого діяння, ніж страшна Жертва Служби Божої. Коли священик при­ступає до жертовника, тоді його чин перевищає у важ­ності й святості всі діяння людей, що їх історики запису­ють як важні історичні події. Яка-небудь важна подія, що вправлює всіх людей у подив або страх, подія, про яку всі часописи пишуть і всі люди на цілому світі через довший час говорять, подія, від якої зависить доля держав і на­родів, яка спричиняє зміни в політичних границях поміж державами або й сам устрій тих держав, – усе те мало­значне в порівнянні з одною Службою Божою. Різниця тільки в тому, що тії історичні події є голосні та прилюд­но знані, а наслідки Служби Божої такі укриті й такі дале- косяглі, що ніхто з жиючих про них нічого не знає.

Ми віримо, що так є, і знаємо причину, чому так є: є так, бо усе, що є наслідком Христової муки і Христової смерти, є наслідком того жахливого таїнства, в якому повторяється жертва Голготи. Скільки разів відправляється Служба Божа, сповняється щось із діла відкуплення людського роду.

1941 р., серпень, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства “Про відправлювання Служби Божої”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


шість × 9 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>