Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

23 липня

Дорогі браття, любіть Вселенську Церкву учіться пізнавати її, у своїх молитвах пам’ятайте про неї. Мо­літься також за Вселенського Архиерея. Він молиться за вас і любов’ю християнською бажає вам і всім людям найліпшого добра. Після змоги старайтеся про послух для Церкви. З послуху для неї сповняйте той Божий за­кон, день святий святіть, як то Церква жадає.

З послуху для Церкви бувайте на церковних службах і не забувайте бодай раз у рік приймати Святе Пасхаль­не Причастя. З послуху для Церкви не читайте злих кни­жок. Зла книжка – це правдива небезпека, передусім для молодих. З послуху для Церкви зберігайте установлені пости, пам’ятаючи, що важнішою здержаністю є здер- жаність від усякого гріха. Оскільки можете, спільно мо­літься. Спільна молитва підносить серце християнина до неба, лучить людей любов’ю ближнього та просвічує їх світлом із неба. Коли молитеся спільно у своїй хаті, Хрис­тос гостить серед вас, бо сказав: “Де двох або трьох збе­реться в Моїм Імені, там Я поміж ними” (Мт. 18,20).

1939 р., лютого 12, Львів. – Із проповіді Митрополита Андрея на День трьох святителів

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


7 + = чотирнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>