Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

21 листопада

СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА

Віра в душі – це щось велике, могутнє, чинне, сказати б – рухливе, що чоловіка пхає до великих діл, до великих жертв, до великих гадок; це щось таке, що чоловіка так відділяє від усіх, що віри не мають, що між ними є безко­нечні, сказати, пропасті й віддаль незрима І як же може бути йнакше? Хто вірить у Христа, “має вічне життя” (Йо. 6,47).”Хто Мого слова слухає, – каже Христос, і і ві­рить у Того, що Мене післав, має вічне життя і на суд не йде, але перейшов зі смерти в життя* (Йо. 5,24). Життя тих, що віри не мають, є переходом з життя у смерть.

Віра – це послух правді (Гал. 3,1), віруючий ‘знає, кому повірив” (II Тим. 1,12), знає, “до чого іде і як має ві­рою ходити” (II Кор. 5,7).

Як небо далеке від землі, так далеко невіруючому до віруючого. Віруючий перевищає людську природу о ціле небо. Очевидно – віруючий, що має живу й сильну віру. Бо тільки про таку говорить Святе Письмо, коли попро­сту говорить про віру (Йо. 3,16; 6,35; 6,47). Лише така віра дає вічне життя, лише така віра спасає (Як. 2,15), лише така віра переводить зі смерти в життя, лише така віра дає “владу стати Божими синами” (Йо. 1,12).

Віра, що “діє через любов”, спричинює, що добрі діла християнина світять перед людьми блиском надпри­родної краси, а люди, “бачучи ті добрі діла, прославля­ють нашого Отця на небі” (Мт. 5,16).

1935p., лютого 12 – грудня 15, Львів. – Із праці Митрополита Андрея “Християнська праведність”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


5 × = десять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>