Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

20 вересня

Якщо християнські різні Церкви в Україні мають сповнити завдання дати українському народовн єдність, мусять позбутися того духа розколу і ненависти, який спричинює, що українець українцеві – ворог. Усі, скільки нас є, мусимо зробити все. що можемо, щоб помиритися і в собі самих побороти духа розколу і ворожнечі супро­ти братів. Наші єрархи, поставлені історичними обста­винами перед питанням зірвати канонічну зв’язь, яка їх лучить із тими Церквами, до яких належать, мусять зро­бити це так, щоб тієї зв’язі не зривати дорогою розколу, не зривати в ім’я самолюбства чи імперіялізму, а в ім’я любові, християнської покори і церковного авторитету. Мусять також і на те уважати, щоб, зриваючи канонічну зв’язь, не затрачували того, що в тих матірних Церквах було вселенське, здорове і благодатне, а тільки те, що в тих матірних Церквах могло бути противне вселенській вірі й апостольським переданням.

1941 р., грудень, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства та народу Наша державність” (“Ідеалом нашого національного життя…”)

365 днів з Великим Митрополитом, роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ шість = 14

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>