Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

2 грудня

Наш прапор – це прапор любові. Ніколи не входить у союз із прапором якої-небудь ненависти. Християнська любов навіть тоді, коли боронить перед дійсною і крив­дою ворога, не може перестати бути любов’ю, не може зближатися ані стати подібною до ненависти.

Загальнолюдська любов, що обнімає всіх людей без винятку, буде завжди і такою сущою ознакою християн­ства, що кожна праця правдивого християнина мусить бути нею позначена. Праця, в котрій та особливість на­ших доктрин буде залишена або лиш замовчана, не буде працею християнською – буде нищити, а не будувати, принесе шкоду, не користь.

В ім’я Христової любові пригадуємо багатшим їх обов’язки, в ім’я тієї любові боронимо права убогих. З тієї любові не закриваємо перед убогими їх обов’язків і шануємо права багатших. Самі ж власним поступован- ням мусимо і багатшим давати приклад справедливости і любові, убогим – приклад терпеливости, самозречен­ня і того убожества духом, що гордить добрами світу, а передовсім шукає Божої правди і Божого царства.

Мусимо цілим життям і цілою працею “бути зразком для вірних у слові, поведінці любові вірі чистоті” (І Тим. 4,12), бути прикладом для вірних не лише життям, але повн здійсненням у собі самих Христового духа. Мусимо стояти в першім ряду на сторожі тих етичних принципів Божого об’явлення, без котрих ціла суспільна економічна праця буде провадити наш нарід на погибель.

1904 р., травня 7 (21), Крехів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства “О квестії соціальній”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


три − 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>