Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

19 листопада

Уживайте чесно і по-христнянськи горожанського права, яке тепер маєте. Не давайтеся ошукувати, не да­вайтеся перекупити грішми або пиятикою, пам’ятайте, що продати своє пересвідчення є ділом нечесним. При вічах, нарадах і передвиборчих агітаціях стережіться обмови і клевети, майте до всіх любов, але свого дер­жіться. Тримайтеся разом, віддавайте голоси на добрих і свідомих християн, які уміли би вибрати послом най­ліпшого кандидата. Вибирайте на виборців найчес- ніших, найбільше характерних людей в селі. Не дайте собі нікого накинути, самі власним розумом і совістю рішайте, кого вибирати.

Потреба нам таких послів, які би уміли в соймі бо­ронити справ Церкви і народу. Потреба нам таких, які знали би, о що і як старатися для наших хліборобів, для учителів і молоді, для духовенства і міщанства, усіх про­чих верств нашої суспільности – для культурного й еко­номічного її двигнення.

То справа важна, приступайте до неї в ім’я Боже, з усильною і покірною просьбою о Боже благословення. Най Божа благодать буде з вами.

1913 р., травня 29, Львів. – Зі спільного пастирського послання Митрополита Андрея та Єпископату Галицької церковної провінції до духовенства й вірних “0 виборчій реформі”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім − = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>