Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

18 листопада

Лише така влада сильна і тривка, що опирається на любові! І тільки таку власть уважають звичайно люди тією, що походить від Бога! Тільки таку власть, що явля­ється опікою над підчиненими та, за прикладом Христа, службою, а не пануванням! Сам же Христос, що мав, пре­цінь, найвищу власть на небі й на землі, розумів завжди Свою владу єдино як службу. І не інакше про Себе го­ворив, як тільки так, що Він прийшов на цей світ, щоб служити другим, а не щоб Йому люди служили. Отже, підвалиною всякої власти, малої чи великої, є любов. А хто вживає своєї влади виключно для свого добра, той своїм самолюбством підкопує свою повагу та нищить свій вплив, який може і повинен мати. І більше цій вла­ді шкодить та й більше понижає її всяке зловживання і безправство, аніж навіть непослух підчинених. Тож коли домагаєшся, брате, у справах, щодо яких справуєш владу над людьми, послуху та пошанівку, то в першій мірі сам шануй святість Божого порядку, над яким сто­їш, і не понижай його безправством та самолюбством!

1901 р., січня 4(17), Станіславів-Львів. – Із пастирського послання Митрополита Анд рея до духовенства та вірних “Найбільша Заповідь”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 − = три

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>