Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

16 жовтня

Коли молодий Товія пустився в далеку дорогу, старі батьки вдома з тугою очікували мить його повороту, ста­ра мати щодня виходила на дорогу, вичікуючи сина, старий сліпий батько з тугою і жалем рахував дні від миті прощан­ня. Коли молодий з товаришем своїм наблизився до дому, здалека побачила і пізнала його стара мати, і побігла сказа­ти батькови, і не було кінця радості, привітанням, щастю. 

І вас, дорогі, що за зарібком пустилися в далекий край, з тугою вижидають старі родичі вдома. Рахують дні і години до вашого повороту, очікують, що вернете до них, щоби любов’ю, вдячністю, працею відплачувати їм за їх любов, за труди і працю виховання – і помогти їм побожно й мирно дожити свого віку.

Очікує вашого повороту і весь нарід. І йому маєте до сповнення святі і важливі обов’язки.

Нехай Бог стереже вас, щоб мали вернутися зіпсутими, неморальними, хай Бог стереже і ваше рідне село від цього нещастя!

Що вам прийде з того, коли заробите на чужині хоть би великі гроші, а занапастите душу і станете причиною погибелі для інших? Нема таких багацтв, за які можна б відкупити душу, коли раз пропаде: “Що дасть людина взамін за душу свою?” (Мт. 16, 26). Душа має безконеч­ну вартість, коли Христос не сумнівався пролити кров, щоб її спасти.

їдьте з Богом, з Богом повертайтеся здорові душею й тілом, вертайтеся кращими, як ви виїхали, вертайтеся з Божою ласкою.

1912 р., березень, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до руських робітників

365 днів з Великим Митрополитом, роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 6 = тридцять шість

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>