Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

16 листопада

Перед нами свята книга, в котрій списана Богом об’явлена наука і Богом об’явлені молитви. Книга пере­ходила з рук до рук і з покоління в покоління, почавши від самого Спасителя і Його апостолів, котрі вклали в ту книгу Богом об’явлену науку. Майже кожне поколін­ня додавало пам’ятку свого часу. Найславніші церковні учителі додавали свої об’явлення Божого слова, а часто і свої молитви. Ту книгу читали християни, пересліду­вані поганами, пізніше всіма єресями світу.

Ту книгу брали до рук святі мученики, коли йшли на муки. Ту книгу брали з собою великі пустельники, коли йшли в пустиню. З тої книги спільно молилися на зібраннях святих, в тих преславних епохах церковної іс­торії, в котрих кожна єпархія, кожний монастир, кожна родина видавали часом не одного, а багато святих му­чеників, апостолів, дівиць. Для всіх них та книга була наукою Божої премудрости, криницею благодаті, не­розлучною товаришкою життя, найбільшою потіхою в смутках, силою у спокусах. Вона була для них дорогою до неба, провідним світлом в житті і надією в смерті.

І для нас може бути, повинна бути всім тим. В молит­ві маємо єдиний, але певний спосіб випрошувати для себе, для своїх родин і для свого народу Божу ласку.

1910 р., березня 7 (20), Лаврів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства “Про молитву і церковне правило”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 2 = чотирнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>