Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

15 серпня

Пречиста Діва Марія Мати любить нас любов’ю рід­ної матері, бо в нас бачить справу рідного Сина Ісуса Христа. Справа нашого спасения, нашої святости – то ж справа Христа Спасителя в нас. Хто ж цього не знає?! Справа нашого спасения полягає на тому, щоб ми жили надприродним життям Божої благодаті. Бо наше спа­сения, наша святість – то освячуюча благодать Божа в наших душах.

Пречиста Діва, працюючи над вірними, родить їх наче в Христі. А працює Вона над кожним із нас зокре­ма, працює більше, ніж хто-небудь інший на світі, бо працює своїми молитвами. А молитви – то найважніша й найуспішніша праця для спасения душ. Тою працею виробляє Пречиста Діва в наших душах Христове життя Божої благодаті. Тим-то наче родить для нас і в нас Ісу- са Христа. Вона поширює на нас Його життя, дає нам те життя. Тому й любить нас тою самою любов’ю, якою лю­бить Ісуса Христа. Любить нас, мимо усіх наших гріхів і слабостей, задля Ісуса Христа. І не менше любить нас, не менше для нас працює. Вона дає нам Христа, наново наче родить Його. А це все робить для нас, з любові до нас, бо нас любить любов’ю, якою любить Христа.

Нехай же змилується над нами, нехай здержує Божий гнів і заступить нас перед Божими карами, що з приво­ду грішників могли би впасти на весь нарід. А відтак по- ручаймо їй цілу нашу молодь, від маленьких немовлят до тої дорослої молоді, яка зачинає вже чинне життя для народу, для Церкви, для родини. Якби можна цілій тій молоді запевнити гарячу любов небесної Матері, ми запевнили би їй більші скарби, ніж ті всі достатки, які бажаємо для неї і для всіх наших родин. Великим скар­бом душі тая любов до Пречистої Діви, великим даром з неба тая воля бути щирими дітьми Марії! Батьки, що своїх дітей доведуть до того, полишать їм скарб, цін­ніший, ніж усі дочасні, хоч би й які великі маєтки; той скарб устереже молодих від не одного упадку, запевнить не один цінний дар з неба і поведе їх дорогою святости християнського життя до щасливої вічности в небі.

1942 р., квітня 14-15, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства і вірних “Марія-Мати”

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× п'ять = 25

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>