Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

15 грудня

Життя наше подібне до подорожі через широке, далеке море; хвилі життя кидають човном на всі сторони, то підносять над ним, ніби мали його затопити, то знову поривають угору, щоб опісля в глибоку пропасть між хвилями кинути. Щасливий, хто має добрий сильний човен, хто вершить подорож на безпечнім великім кораблі; але у кого човен слабкий або хто такий неро­зумний, що покидає човен і пускається вплав на море, той певно пропаде.

Тим човном у житті є свята віра. Без неї неймовірно дістатися другого берега щасливої вічности.У кого віра слаба, мертва, без діл легко пропаде. Хто нерозумний, покидає човен, з корабля кидається в глибоке море.

Хто відступає від святої віри, покидає святу Католиць­ку Церкву, віддається лжепророкам, згубним проповід­никам фальшивої науки, той, вважай, уже згинув; хіба чудо Божого милосердя може ще вирвати його з пропас­ти загибелі.

Корабель, що веде нас до другого берега щасливої вічности, є свята Церква, що вчить віри, підтримує віру і Божі правди подає до вірування. Лиш той буде добре триматися віри, хто до смерті лишиться вірним сином, доброю дитиною святої Католицької Церкви. Лиш той перепливе широке море, хто відбуває подорож на цім кораблі.

Подорож далека і трудна. Не один корабель, не один човен розбиває буря, затоплює хвиля, заносить вітер на безлюдні острови. Лиш той корабель безпечно уникне і бурі, і вітру, і підводних скель, який має Богом поставленого керманича, що з Божою поміччю Святого Духа веде корабель.

1912 р., березень, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до руських робітників

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


3 × = шість

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>