Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

12 січня

НЕДІЛЯ ПО РІЗДВІ

Не знаю я іншої любові, не знаю іншої мети, не знаю іншої праці, не знаю іншого добра свого, лише славу Бога на небі, а на землі Ваше добро.

Якраз коли це пишу, неділенька свята, і сонечко на небі так красно світить та всміхається, мов би само до церкви запрошувало.

А я собі в думці так міркую, що ось зайшов я таки до хати кожного з Вас зосібна, щоб Вас сьогодні до церкви і до Бога запровадити. Сам хоч рад би я у кожного з Вас гостити і кожного зосібна до Бога провадити, то не змо­жу цього, бо багато маю всіх Вас.

Коли я не можу, то нехай же цей лист, що його Вам пишу, так у неділю зранку загостить до Вашої хати, не­хай він за мене Вас до церкви поведе. І не дивуйтеся, що я аж до Вашої хати зайшов; я для того таке зробив, бо люба мені кожна душа християнська і кожний з Вас – чи письменний, чи неписьменний, чи молоді чи старі, чи багатіші чи убогіші – всі однаково дорогі і всім однако­во добра і ласки Божої бажаю.

Праведні й добрі християни мені дорожчі, бо миліші Богу, а мені ближчі. Ліпше розуміємось і моє слово охот- ніше вони принимають і за ним жиють.

А грішники тому дорожчі, бо в більшій біді, більше потребують моєї помочі та порятунку. І не дивуйтеся, що я, зачинаючи давати Вам провід християнського життя, зайшов аж до Вашої хати.

Коли мій Пан Ісус Христос, наш Найдорожчий Спаси­тель, таке робив і робить, як же ж я, Його слуга, міг би інакше робити? Нема такої душі, за яку б Христос не дбав і до котрої Сам не приходив би, щоб її до Бога кликати.

Ласкою своєю рад би Він прийти до кожного серця. Як знайде двері серця, отворені доброю та щирою во­лею людини, то ласкою входить до серця; а як двері за­мкнені, то стоїть перед дверми серця і чекає аж христи­янин отворить Йому двері свого серця та прийме Його до себе в гостину.

Так приходить Ісус Христос у Святім Причастю до кожного християнина зосібна, щоб його життя освяти­ти та до Бога допровадити.

1901 р., січня 27, Крехів. – Із пастирського листа Митрополита Андрея до вірних “Про Церкву”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


2 + = шість

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>