Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

У Іраку викрали монахинь та сиріт

Ірак: Патріарх Сако закликав звільнити викрадених монахинь і сиріт.

Халдейський Патріарх Вавилонії Луїс Рафаель Сако I звернувся із закликом до тих, хто утримує викрадених 3 дні тому в іракському місті Мосулі монахинь та дітей-сиріт. Як повідомляє католицьке інформаційне агентство “Fides”, у заклику висловлюється тривога про долю двох монахинь і трьох дітей-підлітків – двох дівчаток і хлопчика – з вимогою негайно звільнити їх. Патріарх звертається до релігійних очільників мусульман і до шейхів сунітських племен Мосула, просячи їх зробити все можливе, щоб домогтися звільнення викрадених.

У своєму заклику халдейский Патріарх цитує рядки з Корану, в яких вказується всім вірним добре ставитися до монахів і сиріт. Монс. Сако нагадує про те, що християни “були першими, які прийняли мусульманських завойовників 14 століть тому”, і що в сьогоднішньому Іраку християни не ототожнюють себе з жодним політичним угрупованням.

“Зараз йде місяць Рамадан, місяць милосердя і любові, – пише на закінчення патріарх Сако. – Давайте всі помолимося за те, щоб викрадених монахинь і сиріт повернули з миром”.

З суботи 28 червня втрачений зв’язок з с. Атур та с. Міскінтою, двома халдейськими монахинями зі Згромадження Дочок Пречистої Діви Марії, які поверталися на автомобілі в Мосул з міста Дохук разом з двома дівчатками і хлопчиком. Ці дві монахині управляють сімейним будинком для сиріт в Мосулі, під патронажем халдейського Архиєпископства. 9 червня, після наступу ісламістів, монахині і всі мешканці сімейного будинку залишили Мосул, знайшовши притулок у місті Дохук, в іракському Курдистані. Звідти с. Атур вже приїжджала кілька разів в Мосул, щоб перевірити стан будинку і забрати одяг, навчальні посібники та робочі інструменти для дівчаток, змушених залишити будинок.

Патріарх Сако підтвердив, що мова йде про викрадення, а не про затримання, як було сказано в перші години після зникнення двох монахинь і трьох підлітків-християн.

Джерело: catholicnews.org.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *