Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

11 січня

Жива віра стається для християнина, що її держить­ся, в короткому часі ціннішою, ніж золото та срібло. Вона стається такою солодкою і стільки дає розради та щастя, що й життя готов він віддати, щоб не стратити її!

Бо і, зрештою, що ж варте таке життя, яке не веде до спасения?!

Направду кажу вам: ліпше цей короткий вік на цьо­му світі пережити у нужді та терпінні, а після смерти доступити вічного щастя, багацтва та здоровля, ніж тих кілька літ на цьому світі пережити хоч би й в найбіль­ших багацтвах, щасті та силі, а після смерти бути ви­ключеним від усякого блаженства та й засудженим на вічний плач! “Яка користь людині, як світ цілий здобуде, а занапастить власну душу?” (Мт. 16, 26).

Знали це добре християни перших віків! І тисячі з их пролили свою кров за святу віру. Вони воліли радше вмерти з Божою ласкою, ніж жити хоч би й в достат­ках, а без Божої ласки!

1900 р., листопада 19, с Марківці під Станіславом. – Із пастирськоео послання Митрополита Андрея до вірних на Буковині “Правдива віра”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× чотири = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>