Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

11 серпня

Дійсно всі Святі Тайни є джерелами, з яких душа чер­пає для себе життя Божої благодаті.

Дорогу християнського життя назначив Бог тими сі­мома святими знаками, тими сімома святими керницями, в яких християнин черпає охолоду, і поміч, і силу в борбах життя. Від колиски до ложа смерти веде Боже провиді­ння нашу душу по дорозі Своєї святої ласки. Стереже від упадку, з упадку двигає, додає силу і мужества до борби 0 спасения вічне, освячує родинне життя святою Тайною Супружества, а в послідній годині життя дає охолоду, силу, потіху в Тайні Єлеопомазання. А через ціле життя Пресвя­тим Хлібом Євхаристії кормить і освячує душу.

Нема положення, нема хвилі в життю, в якій Бог не помагав би чоловікови. Навіть тоді, коли чоловік від Нього відвертається, коли, як блудний син, віддалюєть- ся від вітцівської хати, не забуває милосердний Отець на нещасну душу і з отвертими неначе раменами жде хвилі, в якій блудний син поверне до Нього покаянням; і в самім ділі покаяння помагає, двигає, веде. Вибігає напроти вертаючого додому блудного сина, підносить його, обнімає, вертає йому одежу синівства і перстень любові.

Події людського життя є дійсно подіями Божого ми­лосердя і Божої благодаті.

1913 р., березень-квітень, Львів. – Із праці Митрополита Андрея “Божа сійба “

365 днів з Великим Митрополитомроздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − = п'ять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>