Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

1 грудня

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ 1991 РОКУ

ЩОДО ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Свято, по Божому і по-християнськи, виконуймогорожанські права, які нам дає конституція, і учім того людей,  котрих спасення повірив нам Бог.

Звертаємося, проте, до вас всіх тим словом заохоти. уживайте чесно і по-християнськи горожанського права, яке тепер маєте. Не давайтеся ошукувати, не давайтеся перекупити грішми або пиятикою, пам’ятайте,що продати своє передсвідчення є ділом нечесним. При вічах, нарадах і передвиборчих агітаціях стережіться обмови і клевети, майте до всіх любов, але свого держіться. Тримайтеся разом, віддавайте голоси на добрих і свідомих християн, які би уміли вибрати послом найліпшого кандидата. Вибирайте на правиборців найчесніших, найбільше характерних людей. Не  дайте собі нікого накинути, самі власним розумаом і совістю рішайте, кого вибирати.

Протеба нам таких послів, які б уміли в соймі боронити справ Церкви і народу. Потреба нам таких, які знали би, о що і як старатися для наших хліборобів, для учителів та молодіжи, для духовентства, і міщаснства, і всіх прочих верств нашої суспільности, для культурного і економічного її двигнення.

То справа важна, приступайте до неї в ім’я Боже, з усильною і покірною просьбою о Боже бласловення.

Всевишній Боже, дай нашому народови вибрати собі заступників, котріби мудро і по-християнськи свої обов’язки сповняли і заступали всі народні потреби.

19911 р., травень 10, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея та єпископату до духовенства “Про вибори до парламенту”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


9 + п'ять =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>