Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Як допомогти дитині у її складних життєвих обставинах

17 травня 2016 року у Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя відбувся громадський круглий стіл на тему «Соціальне примирення. Батьки і діти в сучасних реаліях життя». Організаторами заходу виступили Комісія УГКЦ сприяння єдності християн спільно з парафією Св. Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжина та кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя.

Учасниками семінару стали викладачі, студенти, соціальні педагоги, практичні психологи, представники Церков, громадськість міста, ЗМІ, «Центр Опіки Сиріт». Семінар складався з круглого столу – «Дитина у сучасному світі: проблеми, перспективи і досвід соціального примирення» та практичної програми праці в окремих групах.

Захід розпочався з привітальних слів о. Романа – пароха парафії УГКЦ у м. Ніжині, Олексія Анатолійовича Тимошенка – декана факультету психології та соціальної роботи та Світлана Олексіївна Борисюк – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, співорганізатор практичного семінару.

Першим з доповіддю виступив отець Тарас Мисяковський, капелан «Центру Опіки Сиріт» м. Львів. У доповіді йшлось про особливості побудови стосунків та наслідування дітьми моделі створення взаємовідносин між людьми, про роль міжособистісних конфліктів у спілкуванні та важливості формування діалогу.

Наступною була доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Володченко Жанна Михайлівна з презентацією – «Конструктивне спілкування у родині: з досвіду роботи у Міжнародному шкільному проекті». Педагог наголосила на основних підходах до правильного виховання дитини, виокремила найважливіші форми спілкування.

Своїм досвідом в роботі з дітьми та сім’ями, які перебувають в складних життєвих ситуаціях поділилась і Кучеровська Наталія Миколаївна – директор Ніжинського міського Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Нею було наведено приклади ситуацій, в яких допомога соціальних служб є необхідною.

Після короткої перерви, під пильним керівництвом пані Олени Карачевої, координатора проекту «Наставництво» Комісії у справах родини Української Греко-Католицької Церкви, учасники круглого столу мали нагоду обговорити та сформувати консолідовану позицію щодо почутих доповідей.

На завершення, о. Роман Пушка, настоятель храму Св. Володимира та Ольги УГКЦ у м. Ніжин, висловив надію на продовження такого роду дискусії та поглиблене вивчення ролі молодого покоління українців у справі примирення та діалогу в нашій державі.

Окрема подяка о. Ігорю Шабану голові комісії УГКЦ сприяння єдності християн та Світлані Борисюк за допомогу в організації даного заходу.

Джерело: ПАРАФІЯ СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ ВОЛОДИМИРА ТА ОЛЬГИ УГКЦ М.НІЖИН

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× два = 18

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>