Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Чемпіонат “КОПА”-2015: підсумок першого кола

Сьогодні, 10 грудня 2015 року, відбулися останні ігри першого кола чемпіонату з міні-футболу серет сиріт “КОПА”.

Розпочалось усе зі слова о. Романа Прокопця, голови “Центру Опіки Сиріт”, який привітав усіх із завершенням першого кола та зі всесвітнім днем футболу. Опісля – молитва і два матчі, які завершились з наступними результатами:

ФК “Мрія” – ФК “Сила” – 5:1
ФК “Форвард” – ФК “Леви” – 5:2

День видався насичений приємними сюрпризами. Зокрема, на матчі приїхала підтримати ФК “Леви” п. Оля Зінкевич, представник громадського руху “Варта 1″. Вона з друзями відвідує дитячий будинок “Добре серце” (с. Новий Милятин). Пані Оля дуже перейнялась цією командою та сприятиме пошуку спонсорів для неї, рівно ж як і для всього Чемпіонату “КОПА”.

Пригадуємо, Ви також можете допомогти проведенню Чемпіонату та подарувати дітям свято футболу.

На завершення дня одну з команд (обрану шляхом жеребкування), а нею виявився ФК “Леви”, чекав сюрприз від грузинського ресторану “Хінкальня”. Представник ресторану п. Наталя Дмитришин вручила сертифікат на проведення майстер-класу з приготування грузинського хачапурі.

Перше коло Чемпіонату видалось не простим, але його організатори не зупинятимуться та продовжуватимуть тішити дітей можливістю футбольних перемог. Результати першого кола дивіться у турнірній таблиці.  ”Центр Опіки Сиріт” бажає командам гарно зустріти Різдво Христове, але не забувати про друге коло чемпіонату та усердно готуватися, щоб досягти перемоги. Також висловлюємо якнайщирішу подяку усім, хто долучався до проведення змагань – ваша підтримка є вкрай важливою.

Друге коло розпочнеться у березні 2016 року. Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах: VK i Facebook

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× шість = 36

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>