Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“ЦОС” здійснив поїздку до вихованців шкіл-інтернатів на Сході

18 вересня 2017 року о. Роман, головний капелан “Центру Опіки Сиріт”, та команда волонтерів “Руки Допомоги” вирушили у цікаву подорож до дітей на Схід України. У середу, 20 вересня, “Центр” познайомився з понад 150 вихованцями Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернат №2. В даному закладі навчаються хлопці із ЗПР віком від 4 до 35 років. У кожного своя історія, свої проблеми, але усі вони потребують уваги та любові. Львівська молодь провела для вихованців закладу цікаві ігри, танцювала запальні банси, робила майстер-класи, грала в улюблений футбол, всі багато спілкувалися та співали пісень.

Наш візит було здійснено на запрошення о. Ігора Опацького з метою познайомитися із станом місцевих інтернатів. Директор Верхньодніпровського інтернату п. Генадій Михайлович прагне розвитку закладу та покращення умов проживання вихованців. Він намагається дати дітям можливість реалізувати себе в майбутньому. Під час наших відвідин відбулась зустріч з головою районної адміністрації, учасником бойових дій в Донецькій області Артемом Вадимовичем та головою у справах молодіжного розвитку Верхньодніпровського району Володимиром Дришлюком. Результатом розмови став розроблений механізм співпраці та ділення досвідом для розвитку закладу.

Фото нашої цікавої поїздки

22 вересня “Центр” попрямував до Першотравенська. Дітвора, яка навчається у Комунальному закладі освіти «Першотравенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату» Дніпровської обласної ради», нас радо зустріла. Цього літа п’ятеро вихованців даної школи взяли участь у таборі, який проходив у м. Яремче. Хлопці та дівчата згадували про вихідні в Карпатах та питали про наступні зустрічі. Опісля ми відправились до наших друзів в притулок “Отчий дім” в м. Покровськ Донецької області. Вихованці даного закладу вже неодноразово приїжджали до Львова на зимові та літні канікули, де вони разом з волонтерами місії розкривали культуру та традиції Західної України.

Усім трьом закладам “Центр Опіки Сиріт” передав подарунки у вигляді канцтоварів та іграшок, які зібрали діти, батьки, працівники та вчителі НВК “школа-гімназія “сихівська” та іншим добродіям, за що щиро вдячні! 

Висловлюємо свою подяку за ночівлю в м. Києві згромадженню сестер Пресвятої Родини, а о. Ігорю та його їмості п. Наталі за турботу як за рідними дітьми. Дякуємо за фінансову підтримку Союзу Українок Америки, завдяки якій ми змогли здійснити дану поїздку.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


5 − = нуль

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>