Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Це була моя найкраща відпустка, відпустка у дитинство…”

21 липня 2017 року волонтери “ЦОСу” попрощалися із дітьми із Ніжинського притулку, у якому вони провели весело час із малечею. Останнього дня діти виготовили рибку із паперу та переглянули лялькову виставу, яку волонтери підготували для них. На згадку молодь залишила дітворі плакат із фото-спогадами, а малеча обдарували їх купою обіймів.

Як пройшли ці дні Ви можете прочитати у згадках волонтерів.

“Цей тиждень, який ми провели у м. Ніжині, був просто надзвичайний. Кожен день був особливий і цікавий. Я отримала масу задоволень і море вражень, а головне досвід, який мені потрібно було отримати. Сподіваюся на наступний рік ще приїду і поділюся класним настроєм і позитивними емоціями з дітками.” – Ірина Газда, волонтер ЦОСу.

“Це мій перший табір, де я був як волонтер. Діти хороші, табір загалом пройшов класно, легко. Саме місто Ніжин дуже цікаве… Дякую дівчатам, без яких були б голодні. Дякую парафіянам, які дали нам дах над головою. Не проти б повернутись.” - Михайло Юркевич, волонтер ЦОС.

“Це була моя найкраща відпустка, відпустка у дитинство, туди, де маєш багато друзів, де навколо тебе завжди сміх і радість. Щодня я приходив до діток, щоб розвеселити їх, поговорити з ними, приділити їм свою увагу, а у відповідь отримав значно більше – миті щастя, адже немає нічого теплішого за дитячі обійми.” - Володимир Марциненко, волонтер ЦОС.

“Мої враження позитивні, все дуже сподобалося. Думала, що з дітьми буде важче, але виявилось навпаки. Були моменти, коли було тяжко, але я їх з легкістю подолала. Діти чудові, кожна дитина хотіла привернути до себе увагу. І з цим було важко, тому що інші ображалися за будь-якої дрібниці… Буду з нетерпінням чекати наступного року, щоб приїхати сюди ще раз. – Христина Юркевич, волонтер ЦОС.

“От вже вдруге відвідую притулок у м. Ніжин і о. Романа Пушку. На жаль табір закінчився, але враження і досвід залишаються. Де діти немов маленькі янголятка, щира усмішка яких є безцінною. Дуже вдячна в першу чергу Богові за таку яскраву поїздку. І о. Роману за теплий і приємний прийом. Також нашій позитивній компаній. Люблю Вас усіх.” – Софія Ханас, волонтер ЦОС.

“Третій рік поспіль відвідую м. Ніжин, де кожен раз отримую новий заряд емоцій та позитиву. Страшенно люблю кудись їхати і отримувати новий досвід, але Ніжин це місто, з якого не хочеться їхати. Команда, яка була тиждень у Ніжені  мега крутезна, з цими людьми нічого не страшно. Ми здолали великі труднощі і прожили весело тиждень. Щиро дякую усім за класні моменти, за наші дурощі та щирість.” - Іруська Вітник, волонтер ЦОС.

Табір у Ніжині є яскравим прикладом служіння. Це можливість пізнання себе у різних ситуаціях. Відкривати свою країну з іншого ракурсу. Це є хороша можливість свідчити. Завдяки цьому табору здобувається життєвий досвід переоцінити своє життя. Табір приніс багато несподіванок, багато відкриттів. Відкриваєш для себе по-новому людей, з якими живеш. Цей табір – це як нові знайомства, так і нові враження. Я дуже задоволена табором. Дякую о. Роману і нашій прекрасній волонтерській команді, з якою я провела весело та продуктивно час.” - Софія Гакавчин, волонтер ЦОС.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять + = 10

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>