Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Центр Опіки Сиріт” розпочав проект “Свій до свого”

Центр Опіки Сиріт3 листопада 2015 року у школі-інтернат №2 розпочався проект “Свій до свого”.

Суть проекту полягає у тому, щоб діти 9 і 10-го класу могли приходити до своїх молодших друзів з 5 і 6-го класу та проводити з ними різного роду зустрічі, майстер-класи, танці, веселі ігри, тобто могли самостійно провести для них дозвілля. Це, насамперед, допоможе згуртувати молодь в одну дієву групу, яка є об’єднана для спільної цілі: допомагати малечі. Окрім цього, дозволить навчати старшокласників і з користю й творчо проводити спільно час, дасть можливість дітям з інтернату бути більш дружніми, комунікабельними та зрозуміти, що вони самі можуть бути прикладом для когось молодшого та навіть в такій простій манері відчувати, що вони можуть впливати на когось та змінювати їх у доброму напрямку.

Отож сьогодні волонтери ЦОСу провели першу вступну зустріч із старшокласниками: коротке знайомство одне з одним, гарячий чай, печиво, цікава гра та обговорення близьких планів. Відтак, зустрічі будуть відбуватися щовівторка.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять − 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>