Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі

З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”. Впродовж п’яти днів дітвора пізнавала постать Йосипа Сліпого. Кожний день був присвячений одній із частини його життя: дитинство, навчання, священство, ув’язнення, проповідництво. Щодень розпочинався з веселих та активних бансів, опісля діти мали цікаву та пізнавальну програму, катехизацію, екскурсію в підземеллі Гарнізонного храму, естафети, постановку казки на сучасний лад, ігри, бліц турнір.

Фотографії є на сторінці “Центру Опіки Сиріт” у facebook.com

Останній день, який ми провели в студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького ЛА УГКЦ, став цікавинкою для дітей. Вони мали нагоду бути аніматорами та організувати велику гру для волонтерів. Таборятам це не аби як сподобалось, оскільки вони встановлювали свої правила та придумували завдання. Неочікуваним для них також було зненацьке обливання, так як жарке літо це дозволяло. Завершився наш табір смачним пікніком та подарунком від організаторів – книжка “Життя святих”.

Понад 5 років “ЦОС” проводить табір, щороку ми бачимо як знайомі нам лиця так і нових учасників. Цьогоріч наші найперші таборята відчули себе в ролі активного волонтера. Це гарний досвід та хороший старт для активної праці з дітьми.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 + = дев'ять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>