Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових можливостей для дітей

2 червня 2017 року у Львівській школі-інтернат №2 відбулося відкриття декількох нових приміщень: Центр “Books”, живописної та іконописної майстерні, а також Meeting room. Усі ці приміщення, які надають нові можливості для учнів та вчителів даного закладу, були зроблені за підтримки Мальтійської служби допомоги. Капелани “ЦОС”, о. Тарас Мисяковський та о. Роман Прокопець, разом з усіма присутніми помолилися молитву на освячення приміщення та окропили їх.

Хочемо виділити живописну та іконописну майстерню, яка буде служити для гуртка іконопису “Капеланчики”. Діти в зручній та облаштованій для іконописання майстерні зможуть і надалі творити шедеври, які опісля будуть прикрашати каплицю мчч. Леонтія і Климентія, яка є серцем закладу. Пригадаємо, що вихованці інтернату розписали дві намісні ікони, які освятив Преосвященніший Владика Володимир.

Щиро вдячні Мальтійській службі допомоги, що надали дітям можливість і надалі розвиватися і творити шедеври.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− три = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>