Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Святий Миколай відвідав дітей з ДБСТ м. Львова

Миколай у ДБСТ

Святий Миколай разом з волонтерами та головою “Центру Опіки Сиріт” о. Романом Прокопцем вранці 19 грудня 2015 року завітав у гості до дітей з дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) м. Львова.Також, у вечір напередодні, ці діти та діти зі шкіл-інтернатів мали нагоду побувати на святковому концерті, який організувала Львівська міська рада у палаці культури імені Гната Хоткевича.

А дітям з Винниківської санаторної школи-інтернату подарунки завіз о. Роман Прокопець ще зранку 18 грудня. Тож дякуємо усім людям доброї волі, які допомогли.

Читайте також: Дякуємо за Різдвяний кошик та Листи до Святого Миколая 2015

Винниківська школа-інтернат

Окрім того, Святий Миколай ніколи не забуває про дітей наших отців-капеланів та волонтерів, тому завітав у гості і до них. Найбільшою несподіванкою був випадок, коли ми підїхали до одного з будинків, маленький хлопчик впізнав Миколая через вікно, бігом його відкрив і на весь голос закричав  – “Миколаю, я дякую тобі за подарунки, що ти приніс мені вночі, я знав, що ти прийдеш!”) Тож наш Миколай не пропустив жодної нагоди привітатись і зі всіма перехожими та порадувати їх добрим словом та цукеркою.

Читайте також: Святий Миколай: Я так чекав цих днів!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


один × 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>