Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Миколай уже в дорозі!

Волонтери соціального відділу – помічники святого Миколая – активно працюють на “базі Миколая” кожен день до пізнього вечора.

Більшість подарунків уже упаковані та чекають на своїх щасливих власників.

То ж хочемо подякувати кожній людині, яка долучилась до свята – чи то купляли продукти чи побутову хімію, чи то подарунки за листами чи одяг для дітей з Винниківського інтернату.

Уже в п’ятницю, 18 грудня, усі наші сім’ї мають нагоду побувати на святковому концерті, який готує ЛМР м.Львова. Початок о 16:00 у палаці культури та мистецтв імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1).

А опісля, з 18:30 усі діти отримають подарунки особисто від святого Миколая у нашому офісі на площі Міцкевича, 5 (вхід біля супермаркету “Антошка”). Усі хто готував подарунки (листи чи різдвяний кошик) та бажає познайомитися з дітьми, запрошуємо на зустріч з святим Миколаєм. Також якщо хтось має можливість підвезти котрусь зі сімей додому (бо більшість батьків будуть з дітьми та подарунками), то можна зголоситись у коментарях або відразу прийти на вручення подарунків та підвезти кого забажаєте.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять × 8 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>