Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Cироти здійснили паломництво до Підгорецької чудотворної ікони

У неділю, 8 листопада 2015 року, в рамках Міжнародного дня молитви за сиріт, “Центр Опіки Сиріт”, за підтримки Фундації Святого Миколая, провів прощу для вихованців сиротинців, шкіл-інтернатів Львова та області до Підгорецької чудотворної ікони Матері Божої. Розпочалось паломництво Божественною Літургією у монастирському храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці отців василіан у с. Підгірці (Львівська область). Щиру дитячу молитву доповнював мелодійний спів дитячого хору “Ангелики” гарнізонного храму Петра і Павла м.Львів, а також дяки-волонтери Роман та Гафійка. Багато дітей приступили до сповіді та Святого Причастя.

Опісля був смачний обід та рухливі ігри для тих груп, які чемно чекали своєї черги. Згодом усі зібрались на просторій галявині, щоб активно потанцювати банси та погрітись. Тут варто відзначити волонтерів, які постійно розвивають свої знання та кожного разу продовжують дивувати дітей новими бансами: з більшістю дітей праця ведеться уже не в перший рік, тому одні й ті самі ігри для них були б просто не цікавими.

Дивіться також: Слово Блаженнішого Святослава з нагоди “Всеукраїнського Дня молитви за сиріт” 8 листопада 2015 року

Опісля розпочалась так очікувана “Велика гра”: на ній за кожне виконане завдання команда дітей отримувала невеличкий пазл, і лише правильно виконавши усі завдання, можна було скласти цілу картинку з назвою прощі – “Джерело любові – Бог”. Оскільки учасників було надзвичайно багато – біля 130 – їх поділили на 8 окремих груп з відповідальним волонтером на чолі. Діти отримали карту території та відправились кожен на відповідну базу. Усі завдання базувались на темі дня – “ЛЮБОВІ”, серед яких:

- своєму ближньому передати “іскру любові”, тобто в довільний спосіб виразити свою любов;
- виконати пісню з рухами “Це я, це я, будую спільноту”;
- скласти вірша з ключовими словами про любов;
- віднайти та скласти уривок пісні “Як ніжна лань прагне до водних потоків” та багато інших.

А в той час, поки діти відпочивали та бавились гру, їхні вихователі та батьки молились хресну дорогу з о. Романом Прокопцем, головою “Центру Опіки Сиріт”.

На завершення відбувся розіграш “імпровізованих призів” – загублених речей дітей та “віднайдення” нового власника футболки волонтера “Центру Опіки Сиріт” – тож вітаємо Наталю з заслуженим званням “ВОЛОНТЕР Руки Допомоги”, а усім новим волонтерам бажаємо наснаги до нелегкої праці.

Принагідно “Центр Опіки Сиріт” висловлює сердечну вдячність усім, хто в той чи інший спосіб долучився до такого гарного свята для малечі – хто готував обід, організував поїздку для дітей з:

НРЦ “Мрія”, Червоноградський інтернат, Винниківська санаторна школа-інтернат, Дитячий будинок “Добре серце” с. Новий Милятин, “Духовний Світ Дитини” (проект “ЦОС” для дітей з прийомних сімей), загальноосвітня школа-інтернат №2, дитячі будинки сімейого типу (вул. Мечнікова, вул. Тракт Глинянський та с. Домажир), хор “Ангелики” і прислуга при гарнізонному храмі Петра і Павла.

Також волонтери “Руки допомоги” висловлюють подяку курсантам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, на чолі з військовим капеланом братом Юрієм Балухом, за активну участь у “Великій грі”.

Читайте також: Як допомогти сиротам провести другий сезон чемпіонату з міні-футболу “КОПА”

Медіа-Центр ЦОС

Проща ПідгірціПроща ПідгірціПроща ПідгірціПроща ПідгірціПроща ПідгірціПроща ПідгірціПроща ПідгірціПроща ПідгірціПроща Підгірці

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− один = 2

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>