Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Духовний Світ Дитини”: Майбутнє у твоїх руках

Духовний Світ Дитини11 грудня 2015 року, у приміщенні інтернату №2, відбулася зустріч “Духовного Світу Дитини” із майстер-класом для дітей з виготовлення сніжинки, цікавими рухливими іграми та обговоренням теми “Майбутнє у твоїх руках”.

Усі рухливості та цікавості провели волонтери “Центру Опіки Сиріт”. До дітей також приєднались вихованці закладу. Зустріч, як і завше, відбулась у дружній і теплій атмосфері.

Читайте також: “Духовний Світ Дитини”: фоторамки власними руками

Довідка: Даний проект, метою якого є духовний провід дітей-сиріт та опікунів, триває уже четвертий рік. Зустрічі відбуваються кожну другу п’ятницю місяця в інтернаті №2 (вул. Просвіти 2), як для дітей, так і для опікунів: волонтери “Руки Допомоги” місії “Центр Опіки Сиріт” готують цікаву програму з дітьми, а капелани мають зустріч з опікунами.

Учасники: діти м. Львова віком від 7-8 років. Окрім систематичних зустрічей упродовж цілого року відбуваються поїздки та великі організовані заходи, в яких діти з ДСД приймають активну участь.

Організатори: місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ і відділ у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Духовний Світ Дитини

Духовний Світ Дитини

Духовний Світ Дитини

Духовний Світ Дитини

Духовний Світ Дитини

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


сім × 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>