Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Відновлено роботу “Клубу англійської мови для дітей героїв”

Сьогодні, 23 жовтня 2015 року, розпочався новий етап вивчення англійської мови для дітей із сімей-учасників АТО.

Разом із волонтером Христиною малеча вивчала слова, пов’язанні із темою сім’ї, а батьки тим часом мали змогу пригадати літо 2015-го та переглянути фото з табору.

Довідка: “Клуб англійської мови для дітей героїв”. “Центр Опіки Сиріт” вже два роки підряд проводить зустрічі для дітей героїв АТО, на яких малеча має змогу вивчати англійську мову. У попередньому навчальному році кількість дітей-учасників становила 7 осіб, відтак на даний час збільшилась до 10-ти. Ці зустрічі відмінні від традиційних уроків з англійської мови, позаяк тут навчають з допомогою ігор, кросвордів, пантомім, переглядів мультфільмів. Всі вони кожного дня присвячені окремій тематиці: сім’я, цифри, погода, кольори… Наш клуб збирається один раз на тиждень у п’ятницю почергово о 17:00 год або 19:00 год. І навіть, якщо хтось із дітей мав слабкий рівень знання англійської мови, то дружня, цікава та пізнавальна зустріч стимулювала до активного вивчення, а тому і до особистого росту кожної дитини. Кульмінаційним моментом нашого клубу є представлення напрацювань дітей перед батьками, тому остання зустріч є свого роду демонстрацією усього здобутого за рік. з іншого боку, навіть у такий простий, навчальний спосіб ми можемо хоч якось віддячити нашим воїнам, котрі дарують мир і цю нагоду: бути разом.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


один + 9 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>