Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Відбулась патріотично-духовна поїздка сиріт до с. Новий Загорів

14 жовтня 2015 року, у свято Покрову Пресвятої Богородиці, в День захисника України, День українського козацтва та День УПА, з ініціативи дирекції інтернату №2 та за духовної підтримки “Центру Опіки Сиріт”, організована патріотично-духовна поїздка до с. Новий Загорів Волинської області до руїн храму Різдва Пресвятої Богородиці Загорівського монастиря.

Після прибуття до розстріляної святині, учасники почули цікаву, можливо комусь зовсім не відому, історію храму. Його стіни стримували потужний артобстріл, мінометний обстріл і навіть бомбардування з літаків, давши можливість тримати оборону 44-м воякам проти 1,5 тис. німецьких карателів.

Опісля усі разом вшанували світлу пам’ять славних воїнів УПА та всіх тих, хто віддав життя за волю України, панахидою. Смачний, насичений польовий обід чекав учасників на галявині Красної гори, біля хреста та пам’ятного каменю з написом, розташованих якраз на межі Львівської та Волинської областей.

Мимоволі біля директора 2-го інтернату, який за освітою історик, відбулась лекція з історії під відкритим небом, в якій Андрій Євгенович розповідав про історичні факти ІІ Світової Війни.

Висловлюємо щиру подяку працівнику Центру соціальних служб Світлані Погорецькій, дирекції та працівникам загальноосвітньої школи-інтернат №2, волонтерам “Центру Опіки Сиріт”, водіям, паломницькому центру «Рафаїл» та неймовірним дітям.

Історія: на цьому місці 8–11 вересня 1943 року в героїчному бою проти німецьких карателів та їхніх прислужників, знищивши 540 і поранивши 700 окупантів, віддали життя за Україну, за її волю 29 вояків чоти особливого призначення УПА під командою бунчужного Андрія Марценюка, позивний «Береза».

В основі спільної роботи відомих гуртів «Тартак» та «Нічлава» лягли події того часу на пісню «Не кажучи нікому». Головний герой цього кліпу новітній герой України – Віктор Гурняк.

Для нас, українців, цей храм є символом незалежності і волі духу та визвольної боротьби українського народу проти загарбників.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× вісім = 16

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>